Přinášíme teplo a radost útuláčkům

Poděkování

Srdečně děkujeme všem rodičům, žákům a pedagogům za to, že přispěli různými dary do naší sbírky, která probíhala ve dnech 4. – 15. prosince 2017. Pro pejsky a kočičky se podařilo nasbírat velké množství granulí, konzerv, pamlsků, ale také vodítka, obojky, hračky, pelíšky, deky, zdravotnický a obvazový materiál apod. Vše bylo pečlivě roztříděno a předáno Městskému útulku pro psy Čápka v Kroměříži, občanskému sdružení Dobré ruce ve Zlíně a Záchytným kotcům v Bystřici pod Hostýnem.

Děkujeme za všechny obdarované němé tváře a přejeme všem krásné prožití svátků vánočních!

Adéla Barčáková, Jarmila Vávra Ambrožová

O sbírce

Vážení rodiče, milí žáci,
bude zima, bude mráz ..., ale ne každý živý tvor je ze zimního počasí nadšený. Naše škola se tedy rozhodla myslet i na němé tváře. V termínu od 4. do 15. prosince 2017 bude pořádána v pořadí již třetí sbírka pro vybrané útulky, do které můžete přinést vše, co již doma nepotřebujete a zvířátkům tyto věci naopak zpříjemní jejich pobyt v útulcích.
Darovat můžete cokoli, například: deky, ručníky, kočičí a psí masové kapsičky, konzervy, piškoty, granule, pamlsky, hračky, vodítka, obojky, obvazový a dezinfekční materiál. Menší věci (konzervy, kapsičky apod.) můžou žáci nosit přímo do kabinetu paní učitelky Barčákové a Ambrožové. Větší věci (granule, matrace, deky apod.) je možné nechat u pana vrátného u hlavního vchodu do školy.

Všechny darované věci budou předány vybraným útulkům pro opuštěná zvířátka. Z celé této akce bude pořízená fotodokumentace, kterou pak můžete zhlédnout na webových stránkách školy.
Děkujeme společně se čtyřnohými kamarády za Vaši spolupráci, solidaritu a ochotu pomoci.

Adéla Barčáková, Jarmila Vávra Ambrožová