Pyžamová párty – ŠD

V pondělí 29. ledna se uskutečnila dlouho očekávaná celodružinková akce – Pyžamová párty. Všechna oddělení ŠD se sešla v tělocvičně, kterou výzdoba proměnila v říši snů. Každá družinka si připravila pestrý program – zpívání ukolébavek, tanec, scénky, hru na různé nástroje a další. Součástí programu byla i soutěž o nejlepší PYŽMIMONĚ A PYŽMIMOŇKU. Ty při disco tanci vybírala odborná porota. Hodnotilo se nejlepší pyžamo, pyžamové doplňky i tanečními kreace. Oblíbené hity roztančily celou tělocvičnu. Nechyběla ani známá, oblíbená mašinka. Zahráli jsme si také hru – počítání oveček. Cílem bylo co nejrychleji posbírat barevné ovečky do své salaše. Na závěr děti čekala sladká odměna – vánočka a kakao. Za ochotu s přípravou a úklidem děkujeme paním kuchařkám.

Věříme, že si akci děti užily.

Na další akci se těší paní vychovatelky :-)