> Akce > 2018/2019

Adaptační pobyt v Rajnochovicích – 6. B

V 6. třídě nám přibyli noví spolužáci a v obyčejném vyučování bychom se dobře neseznámili, tak jsme vyrazili do střediska Archa Rajnochovice. Pod vedením Savio instruktorů jsme se zapojovali do různých aktivit a her. Myslím, že jsme si nejvíce oblíbili tyto: indiáni, vytahování, sázky, pomoc bratranci Sherlocka Holmese a maliny-rybíz-borůvky. Anebo projít bažinu, kterou hlídají ropuchy, a ty se jen tak čistě náhodu podobaly paní učitelce, asistentce a instruktorům Standovi a Chris. Tohle všechno a mnohem více jsme prožili za ty krátké 3 dny, a proto bychom chtěli poděkovat paní učitelce Ambrožové, Barčákové a Pekárkové za to, že nám tento pobyt zorganizovaly a instruktorům Standovi, Viktorovi, Domči a Chris, že nás tímto pobytem provázeli.

Tereza Plášková, Pavlína Sychová, VI. B