Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2018/2019

Návštěva Ekotýmu ZŠ Komenského i na naší škole

V rámci Národního týdne Ekoškol jsme se, my - ekotýmáci 2. stupně, setkali s ekotýmem ZŠ Komenského I ze Zlína. Připravili jsme si pro ně zábavné dopoledne. Nejprve paní učitelka Jurajdová dětem povykládala, jaké aktivity se u nás na škole dělají, jak se zapojujeme do dění ve škole apod. Potom jsme společně u jednoho stolu diskutovali o ekoškolách, auditu i obhajobě titulu. Pro děti jsme nachystali Ekologický AZ – kvíz, ve kterém jsme se proti sobě utkali. Jednak jsme si řadu informací pouze zopakovali, ale některé pojmy pro nás byly nové a učitelé je rádi vysvětlili. Pak následovalo pohoštění, které bylo výborné. Posuďte dle fotogalerie sami – fittnes šneci, jablečné torte a muffiny, slaní šneci, fenyklová pomazánka apod.
Poslední částí návštěvy byla prohlídka školy a jejího areálu. K tomuto programu jsme přizvali pana ředitele, který nám něco povykládal o celém pozemku.
Nakonec děti ze ZŠ Komenského dostali osvědčení o účasti na naší škole a vydali se zpět domů.

Evelína Kloková, Luciana Machalová

Děkuji všem dětem za pomoc při tvoření všeho co se týkalo dnešního dne a za vzornou reprezentaci školy :-)!

Marcela Jurajdová
 

Foto: Václav Navrátil – děkujeme

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál