> Soutěže > Sportovní soutěže >  Atletický čtyřboj – okresní kolo

2018/2019

Podřevnická sportovní liga

2017/2018

Kašavský běh Štípská vánoční laťka Ringo – školní turnaj Zlínský vorvaň Podřevnická sportovní liga Přespolní běh – krajské kolo Trnavský vrch Atletický čtyřboj – okresní kolo

2016/2017

Nohejbal Kašavský běh Florbal – Velikonoční turnaj Ringo – Předmikulášský turnaj Zlínský vorvaň

2015/2016

Turnaj v malé kopané – Stříbrný Fryšták Atletický trojboj 2. až 5. tříd Kašavský běh Vybíjená – okrskové kolo Nohejbal – okresní kolo Odznak všestrannosti olympijských vítězů Velikonoční turnaj ve florbalu a vybíjené Florbal – Velikonoční turnaj Florbal – turnaj ve Slušovicích Štípská vánoční laťka Florbal Mikulášský turnaj v ringu Vánoční zvonek – aerobik Zlínský vorvaň Trnavský vrch

2014/2015

Atletický trojboj Atletický čyřboj Kašavský běh Florbal – velikonoční turnaj Vybíjená – 3. ročník Halová kopaná – okresní kolo Vybíjená – 4. a 5. ročník Vánoční laťka Předmikulášský turnaj v ringu Trnavský vrch

2013/2014

Nohejbal Kašavský běh Vybíjená - školní turnaj - 4. a 5. ročník Štípská vánoční laťka Ringo - Mikulášský turnaj Ringo - školní kolo Trnavský vrch

2012/2013

Nohejbal Kašavský běh Vybíjená - okrskové kolo Oblastní turnaj ve florbalu - dívky Oblastní turnaj ve florbalu - chlapci Vybíjená - 3. třídy Vybíjená - 4. a 5. třídy Ringo - školní a regionální kolo Štípská vánoční laťka Okresní a krajské kolo v plavání Krajské kolo v přespolním běhu Trnavský vrch

2011/2012

SIMCAR CUP Run-up - běh do schodů Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Pohár Rozhlasu Vánoční zvonek 2011Ringo - Mikulášský turnaj - regionální kolo Ringo - školní kolo Přespolní běh - krajské kolo

2010/2011

Atletický trojboj - 3. ročník Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Florbal - regionální turnaj Výškařská laťka Mikulášský turnaj v ringu Atletický pětiboj

2009/2010

Nohejbal trojic - okresní kolo Kašavský běh Florbal - dívky Turnaj v přehazované Trnavský vrch

2008/2009

Štípský atletický pětiboj Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh

2007/2008

Nohejbal - okresní kolo Atletický pětiboj Vánoční výškařská laťka Fotbal - turnaj v Trnavě Florbal - okrskové kolo

2006/2007

Sportovní rekordy Nohejbal - okresní kolo Fotbal - družina proti 1. stupni Kašavský běh Štípská laťka Vánoční zvonek - aerobik Trnavský vrch Sport bez předsudků SIMCAR-CUP, turnaj v kopané

2005/2006

Školní rekordy Atletický pětiboj Volejbalové turnaje Atletika pro nejmenší žáky Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Vizovická laťka Trnavský vrch Florbalový turnaj, Vizovice COCA COLA CUP - Kopaná Mikulášský Turnaj Školní turnaj ve florbalu Turnaj ve vybíjené ZŠ Křiby

2004/2005

Kašavský běh Štípská florbalová liga Okresní přebor ve stolním tenise Okrskové kolo v halové kopané Trnavský vrch Sportovní den gymnázia Zlín

Atletický čtyřboj – okresní kolo

V pátek 15. 9. 2017 se vybraní žáci 8. a 9. tříd zúčastnili okresního kola atletického čtyřboje. Naši školu reprezentovali tito žáci – Kristýna Hlaváčová (9. A), Magda Mazalová (8. A), Tomáš Bělovský (9. A), Martin Juříček (9. A) a Matyáš Teplý (9. B).
Soutěž probíhala v běhu na 60 m, ve skoku dalekém nebo vysokém, v hodu kriketovým míčkem nebo vrhu koulí a ve vytrvalostním běhu (dívky 800 m, chlapci 1000 m). Děvčata i chlapci si vytvořili spoustu nových osobních rekordů. Mezi dívkami nejvíce vynikla Kristýna Hlaváčová, která obsadila v jednotlivcích 1. místo (po dodatečném přepočtu bodů) – stala se KRÁLOVNOU ATLETICKÉHO ČTYŘBOJE a mezi chlapci to byl Tom Bělovský, který se umístil na krásném 3. místě. Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a přeji jim mnoho dalších sportovních úspěchů.
Lucie Javorová
 

Lucie Javorová

Disciplíny, ve kterých jsme získali pěkná umístění:


ST D 60m
3. místo, Kristýna Hlaváčová, DM, ZŠ Štípa 8,7

ST D 800m
1. místo, Kristýna Hlaváčová, DM, ZŠ Štípa 02:38,5


ST D dálka
1. místo, Kristýna Hlaváčová, DM, ZŠ Štípa 444


ST D míček
1.místo, Kristýna Hlaváčová, DM, ZŠ Štípa 47,25


ST CH 60m
5.-6.místo, Tomáš Bělovský, ZŠ Štípa 7,9


ST CH 1000m
4.místo, Bělovský, ZŠ Štípa, 03:08,8


ST CH dálka
4.místo, Matyáš Teplý, ZŠ Štípa 488


ST Ch míček
1.místo, Matyáš Teplý, ZŠ Štípa 59,07


ST Ch koule
8.místo, Tomáš Bělovský, ZŠ Štípa 8,25

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál