> Soutěže > Sportovní soutěže >  Podřevnická sportovní liga 2018/2019

2018/2019

Zlínský vorvaň Podřevnická sportovní liga

2017/2018

Kašavský běh Štípská vánoční laťka Ringo – školní turnaj Zlínský vorvaň Podřevnická sportovní liga Přespolní běh – krajské kolo Trnavský vrch Atletický čtyřboj – okresní kolo

2016/2017

Nohejbal Kašavský běh Florbal – Velikonoční turnaj Ringo – Předmikulášský turnaj Zlínský vorvaň

2015/2016

Turnaj v malé kopané – Stříbrný Fryšták Atletický trojboj 2. až 5. tříd Kašavský běh Vybíjená – okrskové kolo Nohejbal – okresní kolo Odznak všestrannosti olympijských vítězů Velikonoční turnaj ve florbalu a vybíjené Florbal – Velikonoční turnaj Florbal – turnaj ve Slušovicích Štípská vánoční laťka Florbal Mikulášský turnaj v ringu Vánoční zvonek – aerobik Zlínský vorvaň Trnavský vrch

2014/2015

Atletický trojboj Atletický čyřboj Kašavský běh Florbal – velikonoční turnaj Vybíjená – 3. ročník Halová kopaná – okresní kolo Vybíjená – 4. a 5. ročník Vánoční laťka Předmikulášský turnaj v ringu Trnavský vrch

2013/2014

Nohejbal Kašavský běh Vybíjená - školní turnaj - 4. a 5. ročník Štípská vánoční laťka Ringo - Mikulášský turnaj Ringo - školní kolo Trnavský vrch

2012/2013

Nohejbal Kašavský běh Vybíjená - okrskové kolo Oblastní turnaj ve florbalu - dívky Oblastní turnaj ve florbalu - chlapci Vybíjená - 3. třídy Vybíjená - 4. a 5. třídy Ringo - školní a regionální kolo Štípská vánoční laťka Okresní a krajské kolo v plavání Krajské kolo v přespolním běhu Trnavský vrch

2011/2012

SIMCAR CUP Run-up - běh do schodů Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Pohár Rozhlasu Vánoční zvonek 2011Ringo - Mikulášský turnaj - regionální kolo Ringo - školní kolo Přespolní běh - krajské kolo

2010/2011

Atletický trojboj - 3. ročník Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Florbal - regionální turnaj Výškařská laťka Mikulášský turnaj v ringu Atletický pětiboj

2009/2010

Nohejbal trojic - okresní kolo Kašavský běh Florbal - dívky Turnaj v přehazované Trnavský vrch

2008/2009

Štípský atletický pětiboj Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh

2007/2008

Nohejbal - okresní kolo Atletický pětiboj Vánoční výškařská laťka Fotbal - turnaj v Trnavě Florbal - okrskové kolo

2006/2007

Sportovní rekordy Nohejbal - okresní kolo Fotbal - družina proti 1. stupni Kašavský běh Štípská laťka Vánoční zvonek - aerobik Trnavský vrch Sport bez předsudků SIMCAR-CUP, turnaj v kopané

2005/2006

Školní rekordy Atletický pětiboj Volejbalové turnaje Atletika pro nejmenší žáky Nohejbal - okresní kolo Kašavský běh Vizovická laťka Trnavský vrch Florbalový turnaj, Vizovice COCA COLA CUP - Kopaná Mikulášský Turnaj Školní turnaj ve florbalu Turnaj ve vybíjené ZŠ Křiby

2004/2005

Kašavský běh Štípská florbalová liga Okresní přebor ve stolním tenise Okrskové kolo v halové kopané Trnavský vrch Sportovní den gymnázia Zlín

Podřevnická sportovní liga 2018/2019

Stolní tenis

Ve středu 7. 11. 2018 pokračovala, v tělocvičně ZŠ Želechovice, Podřevnická sportovní liga soutěží ve stolním tenise. Bojovalo se ve čtyřech kategoriích a naši školu reprezentovali tito žáci:

Natálka HUSTÁ 6. A
Nela PINKASOVÁ 8. B
Dominik CHYTIL 6. A
Ondra DOLEŽEL 7. B
František JONÁK 8. B
Roman KOPEČNÝ 8. B

Všichni sbírali bod po bodu a nakonec skončili třetí mezi školami, čímž obhájili průběžné celkové vedení v Podřevnické sportovní lize.
Všem jmenovaným patří naše poděkování za výbornou reprezentaci a zejména pak blahopřání Romanovi Kopečnému, který zvítězil v nejsinější kategorii starších žáků.

Ještě jednou gratuluji a všem uděluji pochvalu :-) za výbornou reprezentaci školy.

Štěpán Hložek , uč. Tv

Atletický pětiboj

V úterý 9.10.2018 se vybraní žáci třetího až pátého ročníku zúčastnili atletického pětiboje ve Slušovicích. Byla to druhá soutěž Podřevnické ligy v letošním školním roce. Soutěž probíhala v běhu na 60 m, ve skoku dalekém, v běhu na 500 m, v hodu kriketovým míčkem a na závěr se odběhla štafeta celého družstva. Naše děvčata i chlapci si vedli výborně a vytvořili si spoustu nových osobních rekordů.

Výsledky:

Kategorie mladší chlapci:

2. místo – Matthias Reisch (1. místo běh 60 m, 1. místo skok do dálky, 2. místo běh na 500 m)
3. místo – Filip Kišš (1. místo hod kriketovým míčkem)

Kategorie mladší holky:

1. místo – Anna Pekařová (2. místo běh 60 m, 1. místo skok do dálky, 1. místo hod kriketovým míčkem)
3. místo – Denisa Krčková (1. místo běh 60 m, 1. místo běh 500 m)

Kategorie starší kluci:

2. místo – Václav Plšek (2. místo běh 60 m, 1. místo běh 500 m, 2. místo hod kriketovým míčkem)
4. místo – Adam Kišš (2. místo běh 500 m)

Kategorie starší holky:

2. místo – Markéta Sedlářová (3. místo běh 60 m, 1. místo skok do dálky, 2. místo běh 500m)
3. místo – Monika Obdržálková (2. místo skok do dálky, 1. místo hod kriketovým míčkem)

Mladší žáci vyhráli štafetu a starší žáci byli druzí.

Všem žákům chci poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy i za jejich předvedené výkony, které pomohly k tomu, že naše škola vyhrála atletický pětiboj.

Podřevnická sportovní liga – atletika – výsledková listina

 

    Body  Body do PSL
1. ZŠ ŠTÍPA 106 8
2. ZŠ ŽELECHOVICE 143 6
3. ZŠ SLUŠOVICE 200 4
4. ZŠ KAŠAVA 230 2
5. ZŠ TRNAVA 231 1


Kompletní výsledky ke stažení.

Lucie Barbořáková
 

Trnavský běh

Ve středu 26. 9. 2018 zahájila Podřevnická sportovní liga přespolním během nový ročník – ročník 2018 - 2019. Žáci běželi v rámci Trnavského běhu, což je soutěž okresní. V silné konkurenci 15 škol Zlínského okresu se naši žáci umístili celkově na 3. místě. Předstihly nás jen dvě ze čtyř specializovaných atletických škol a samozřejmě jsme s převahou vyhráli soutěž Podřevnická liga.
Všem zúčastněným patří naše poděkování za výbornou reprezentaci a zejména pak blahopřání medailistům.

Školu reprezentovali tito medailisti:

Ondřej Navrátil – 2. místo
Tea Vyorálková – 2. místo
Magda Mazalová – 3. místo

Dále pak tito žáci:

Matěj Ráček, Matěj Váhala, Ema Vyorálková, Adéla Zvolská, Vítek Malík, Antonín Ponížil, Aleš Hambálek, Jana Žůrková a Nela Pinkasová.

Ještě jednou gratuluji a všem uděluji pochvalu za výbornou reprezentaci školy.

Štěpán Hložek, uč. Tv

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál